حمله کاربران ایرانی به پیج اینستاگرام، توییتر و فیس بوک دونالد ترامپ

حمله کاربران ایرانی به پیج اینستاگرام، توییتر و فیس بوک دونالد ترامپ


پیج اینستاگرام دونالد ترامپ هدف کامنت های کاربران ایرانی قرار گرفته است. آن‌ها همچنین به اکانت و صفحه دونالد ترامپ در شبکه های اجتماعی توییتر و فیس بوک نیز هجوم برده‌اند.


پیج اینستاگرام دونالد ترامپ بعد از سخنرانی وی درباره تایید و یا عدم تایید توافق هسته‌ای آمریکا با ایران، مملو از کاربرانی شده که به صحبت‌های این رییس جمهور 71 ساله و جنگ‌طلب معترض هستند. پست‌های اکانت های ترامپ در شبکه های اجتماعی مختلف مخصوصا پیج اینستاگرام دونالد ترامپ ، مملو از کامنت‌هایی شده که اغلب آن‌ها با تگ خلیج فارس و یا Persian Gulf ثبت شده‌اند.

اینستاگرام دونالد ترامپ تاکنون این تعداد کامنت به خود ندیده بود! در آخرین پست صفحه اینستاگرام ترامپ تنها بعد از گذشت مدتی کوتاه از اتمام سخنرانی وی، بیش از 1 میلیون نظر ثبت شده بود که بیشتر آن‌ها شامل نام خلیج همیشه فارس بودند. اکنون تعداد نظرات این پست به بیش از یک میلیون و ششصد هزار مورد رسیده است.

صفحه دونالد ترامپ در توییتر هدف بعدی کاربران ایرانی بود و بسیاری از کاربران، طی انتشار توییت‌هایی با تگ‌های مشابه به حساب کاربری وی هجوم بردند. با این حال پیج اینستاگرام دونالد ترامپ بیش از همه مورد جستجو قرار گرفت.

دونالد ترامپ بیشتر در توییتر فعالیت می‌کند. حتی تعداد دنبال‌کنندگان آن در این شبکه اجتماعی چندین برابر فالوورهای وی در اینستاگرام است. پیج اینستاگرام دونالد ترامپ تنها 7 میلیون فالوور دارد، در حالی که تعداد دنبال‌کنندگان صفحه توییتر ترامپ به 40 میلیون نفر می‌رسد. 

صفحه فیس بوک دونالد ترامپ کمتر مورد هجوم قرار گرفت. وی در این شبکه اجتماعی حدود 20 میلیون فالوور دارد.

با وجود تعدد حساب های رییس جمهور 71 ساله کنونی آمریکا در شبکه های اجتماعی و هجوم کاربران ایرانی به پیج اینستاگرام دونالد ترامپ ، وی بیشتر در توییتر فعالیت داشته و به طور مرتب توییت می‌کند.

 

منبع: گجت نیوز