قابلیت فالو کردن هشتگ ها به اینستاگرام اضافه شد

قابلیت فالو کردن هشتگ ها به اینستاگرام اضافه شد


سرانجام اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب این روزهای جهان ویژگی فالو کردن هشتگ ها را که پیش از این وعده آن را داده بود به اپلیکیشن خود اضافه کرد.


هشتگ ها در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی از اهمیت بالایی برخورد هستند. هشتگ های بسیاری در اینستاگرام وجود دارد که اتفاقا محبوبیت آنها کم‌تر از کاربران نیست.

اینستاگرام که از علاقه کاربرانش به هشتگ ها و دنیای جذاب آن بی‌اطلاع نیست، قابلیت جدیدی را در اختیار کاربرانش قرار داده که فالو کردن هشتگ ها را ممکن کرده است.

پیش از این، امکان دنبال کردن هشتگ به‌ صورت آزمایشی برای برخی از کاربران این شبکه اجتماعی محبوب فعال‌ شده بود، اما هم‌ اکنون این قابلیت برای همه کاربران اینستاگرام قابل‌ استفاده است.

با فعال شدن این قابلیت شما می‌توانید مانند حساب‌های کاربری، هشتگ ها را نیز دنبال و فالو کنید. برای افرادی که به موضوع خاصی علاقه‌مند هستند، دنبال کردن هشتگ می‌تواند بهترین قابلیت ممکن در اینستاگرام محسوب شود. در واقع می‌توانید تمام پست‌هایی را که درباره موضوع مورد علاقه‌تان منتشر می‌شود، به صورت یکجا و بدون نیاز به سر زدن به‌ حساب های کاربری متعدد مشاهده کنید.

اینستاگرام اعلام کرده با دنبال کردن یک هشتگ می‌توانید پربازدیدترین پست‌های مربوط به آن هشتگ را مشاهده کنید و این برای دنبال کنندگان هشتگ های پرطرفدار و پرکاربرد خبر خوبی است.

گفتنی است؛ کاربرانی که حساب کاربری آنها پرایویت و خصوصی است، تنها دنبال کنندگان این حساب ها می‌توانند ببینند که چه هشتگ هایی را فالو می‌کنند، اما حساب‌های عمومی در صورتی که هشتگی را دنبال کنند، برای همه قابل رؤیت است.

 

منبع: کلیک